Ixir Video
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Ankara belediyesinde Helallik isteyen akepe'li bürokrata personelin cevabı: Haram Olsun

Featured

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by ixirvideo - Kategori: GENEL
34,721 İzlenme

Açıklama

istifa ettirilen Melih Gökçek’in yerine Mustafa Tuna getirilmişti. Tuna, belediyedeki çoğu bürokratı değiştirdi. Belediyenin şirketlerinden olan ANFA’nın Genel Müdürlüğü’ne ise, akepe Altındağ kurucu ilçe başkanı olan Orhan Kaya getirildi. Kaya’nın geldiği günden itibaren, ANFA’da çalışan işçilerden şikayet sesleri yükselmeye başladı. Tepkilerin artmasının ardından da Kaya, geçen günlerde görevden alındı.
 
“HAKKIMIZ HARAM OLSUN”
 ANFA’da işçilerle vedalaşan Orhan Kaya beklemediği tepkilerle karşılaştı. Kaya vedalaşma sırasında “Allah izin verirse arkadaşlar pazartesi günü işimden ayrılıyorum. Hepinize teşekkür ediyorum. Bilerek birilerine bir şey yaptıysam bundan dolayı hiçbir rahatsızlığım yok. Bilmeden bir rahatsızlık verdiysem, bundan dolayı da hakkınızı helal edin" dedi.
 
İşçilerden ise “etmiyoruz, hakkımız haram olsun, öbür dünyada görüşürüz, başınıza gelecek her şeyde bir ahımızı hatırlayın” sesleri yükseldi.
 
İşçilerin “Bu kadar insanın vebalini nasıl vereceksiniz, bu kadar hakka girdiniz” sorusuna ise, “ne yaptım” yanıtını verdi.
 
“YILLARCA BİZ ANFA’YA VE BU PARTİYE EMEK VERDİK”
 
Vedalaşma töreni, tartışmaya dönünce işçilerden birisi “Yıllarca biz ANFA’ya ve bu partiye emek verdik. Gecemizi gündüzümüze kattık sokaklarda bayrak astık. Sizin rezilliğinizi bu ANFA unutmayacak” dedi.

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS